Gumka do włosów - 100% jedwab sygnowany Louis Vuitton

110,00 zł
Brutto

szerokość ok. 1 lub 3 cm

średnica ok. 10 cm

gramatura ok: 25 momme

Szerokość
Zestaw
Ostatnie sztuki w magazynie
Ka-Mea
GU1

Gumka do włosów, scrunchie firmy Ka-mea, to wyjątkowy produkt nie tylko ze względu na sygnowany wzór Louis Vuitton, ale również grubość i mięsistość jedwabiu. Jedwab wykorzystywany do szycia naszych gumek ma grubość aż 25 momme. Dla porównania jedwab o gramaturze 19 momme, ma prawie 40% mniej jedwabiu na cal kwadratowy niż ten oferowany u nas. Im więcej momme tym produkt jest bardziej luksusowy i co za tym idzie jego żywotność jest dłuższa.

Produkt szyty w Polsce.

Co sprawi, że ją pokochasz?

mięsisty, włoski jedwab,

sygnowany wzór Louis Vuitton,

nie niszczy włosów,

nie wyrywa ich,

nie powoduje odgnieceń,

dobrze utrzymuje włosy, dzięki mocnej gumce wewnątrz,

do każdego produktu dodajemy woreczek satynowy - doskonały do przechowywania,

produkt naturalny.


Sposób pielęgnacji:

Pranie
Do letniej wody (maks. 30 stop. C) dodać delikatny płyn do prania lub szampon do włosów. Zamoczyć w roztworze gumkę, a następnie prać delikatnie ugniatając, NIE POCIERAĆ ponieważ może to uszkodzić strukturę materiału. Jeżeli na materiale są plamy można pozostawić gumkę na 15-20 minut w roztworze. Wypraną gumkę należy odgnieść z nadmiaru wody, NIE WYKRĘCAĆ i przejść do płukania. Płuczemy w letniej, czystej wodzie, z dodatkiem odrobiny octu (1 łyżka na 1 litr wody), dzięki temu kamień zawarty w wodzie nie będzie usztywniał i matownił gumki.
Suszenie
Gumkę rozkładamy na płasko i pozostawiamy do samodzielnego wyschnięcia, nie wystawiając jej na bezpośrednią ekspozycję słońca i innych źródeł ciepła np. grzejnika.
Prasowanie

Gumkę można prasować gdy pozostaje jeszcze w 20procentach wilgotna za pośrednictwem żelazka (program jedwab lub przez bawełnianą ściereczkę) lub parownicą. Przed prasowaniem należy maksymalnie rozciągnąć gumkę, aby była jak najbardziej płaska.


Skład:


100% jedwab

Ka-Mea
GU1

Rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub Przypomnij hasło